Logo Gminy Trzciel

Warsztaty o uzależnieniach

Ocena 0/5

WARSZTATY PROFILAKTYCZNE POD HASŁEM: „CHCESZ BYĆ PANEM SWOJEGO ŻYCIA, NIE DAJ SIĘ NAŁOGOM !!!” – SPOTKANIA W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ M. i G. W TRZCIELU I FILII BRÓJCE.

W ramach programu walki z uzależnieniami od alkoholu, narkotyków, środków chemicznych i siecioholizmu w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Trzcielu oraz w Filii w Brójcach odbyły się warsztaty profilaktyczne pod hasłem: "Chcesz być panem swojego życia, nie daj się nałogom!!!"

W zajęciach udział wzięli uczniowie klas VI - VIII. 

Spotkanie poprowadziła pani Ewa  Brankowska - Szarłan, specjalistka terapii uzależnień, która w ciekawy i przystępny sposób omówiła zagrożenia związane z nadużywaniem alkoholu. Podczas warsztatów młodzież miała okazję do refleksji nad własnymi postawami i do rozmowy o sposobach radzenia sobie z presją rówieśniczą.

Warsztaty przyczyniły się do podniesienia świadomości młodzieży na temat zagrożeń związanych z uzależnieniami.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności