GRA ULICZNA TamTu MULTI CITY GAME - MISTRZOWIE WIEDZY
15 maja odbyła się w naszej bibliotece gra uliczna TamTu MULTI CITY GAME - Mistrzowie wiedzy Trzciel z udziałem klasy VI B ze Szkoły Podstawowej w Trzcielu. Grę prowadziła i koordynowała Pani Magda Puka z Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Międzyrzecz. Zabawa polegała na wędrówce po naszej miejscowości i odpowiadaniu na pytania z różnym stopniem trudności. Pytania dotyczyły wiedzy ogólnej i wiadomości z historii naszego miasta Trzciela. Młodzież wykazała się bardzo dużą wiedzą oraz dociekliwością w poszukiwaniach odpowiedzi na zadane pytania.
Dziękujemy Pani Magdalenie Puka za wspaniałą synchronizację tej ciekawej gry ulicznej.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!